ZWROTY – INFORMACJE

 

NIE JESTEŚ W 100% ZADOWOLONY/A ZE SWOJEGO ZAKUPU? DOWIEDZ SIĘ JAK GO ZWRÓCIĆ/WYMIENIĆ

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony/a ze swojego zakupu możesz wymienić/zwrócić swój produkt w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Należy zgłosić nam chęć zwrotu w ciągu 14 dni od daty dostarczenia produktu. Następnie masz 14 dni na dostarczenie produktu do nas.

Plantwear Polska zwróci środki bądź wyśle inny produkt – zależnie od Twojego życzenia. W przypadku zwrotu, Plantwear Polska przeleje środki z powrotem na wskazane konto w przeciągu 10 dni od daty otrzymania produktu. Kwota ta zostanie pomniejszona o koszty oryginalnej wysyłki.

Zapakuj produkt bezpiecznie – nasze pudełka zostały tak zaprojektowane by produkty, z których nie jesteś zadowolony mogły bezpiecznie do nas wrócić. Najlepiej użyj oryginalnego opakowania, jeżeli jednak je wyrzuciłeś, zapakuj produkt tak, aby w trakcie transportu nie został zniszczony.

Plantwear S.A. zastrzega sobie możliwość nie zwracania środków w przypadku, gdy produkt wróci w stanie pogorszonym (nie dotyczy zużycia związanego z normalnym użytkowaniem produktu).

Promocja do -50%